Swędzący rumień pod kolanem u 39-letniego mężczyzny

Dobry wieczoor od jakiegoś czasu mam jakiś rumień ok 5cm średnicy pod kolanem.Bardzo swędzi i nasila się jakby wieczorem,po kąpieli.czy to coś niepokojącego i czym mogę to smarować.-dziękuję za odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisaną zmianę powinien ocenić lekarz podczas bezpośredniej wizyty. Tylko taka ocena pozwoli na ustalenie przyczyny oraz wdrożenie właściwego leczenia.