Swędzący strupek z tyłu głowy u niemowlaka

Witam moje 6 miesięczne dziecko od miesiąca ma swędzący strupek z tyłu głowy na czerwonej plamce tej co małe niemowlęta mają ktory sie odnawia i nie znika pediatra zalecil smarownie mascią alanatan ale to nic nie pomogło próbowlwm pudrem dla dzieci linomag ale to tez nic nie skutkuje skąd ten swedzacy strupek i co to jest proszę o odpowiedz pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry lub poprosić o wizytę domową.