Swędzenie dłoni a możliwe przyczyny

Dobry wieczór, moja mama od 2 lat ma swedzenia lewej dłoni do takiego stopnia ze pojawia sie krew. Pożniej są strupy i goi sie to ale na długo to niejest . dloń wyglada jak by była poparzona ,sa dni kiedy mama mowi ze ma takie uczucie jak by jej dłon została poparzona pokrzywą .Stosowała juz wszystkiego ale niekiedy jest gorzej po lekach i masciach, .Prosze o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę Pani, prawdopodobnie jest to wynikiem uczulenia np. na środki chemiczne, płyn do prania bądź zmywania naczyń itp. proszę o kontakt z dermatologiem. Pozdrawiam.