Swędzenie głowy i całego ciała nasilające się po położeniu do łóżka

witam, od czasu do czasu swedzi mnie glowa i cale cialo, nasila sie po polozeniu sie do lozka , przez co nie moge spac. dzis tak mialam, wypilam wapno w nocy ale raczej nie zadzialalo . nie mam na ciele zadnych sladow ..zastanawiam sie czy to alergia {nie jestem na nic uczulona raczej} lub moze na tle nerwowym?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecana jest kontrola u lekarza rodzinnego oraz konsultacja gastroenterologiczna celem wykonania specjalistycznych badań. Powyższe objawy mogą być przyczyną bardzo dużej ilości chorób wątroby czy dróg żółciwoych. Pozdrawiam.