Swędzenie całego ciała, bóle brzucha i zmęczenie

Witam mam pytanie mam 23 lata calymi dniami spie i nocami nie moge wstac spie po 20 - 21 godzin dziennie okropnie boli mnie brzuch oraz cale cialo mnie swedzi rowniez głowa a czesto tez pod pachami przez co nie moge spac a jak usne to spie od 4 rano np do 23 czesto tez dretwieja stopy rece glowa oraz bardzo szybko chudne i boli mnie strasznie miedzy półdupkami rowek . Co może być tego przyczyna ?? Bardzo prosiłbym o odp

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy niespecyficzne, Wskazana diagnostyka, proszę udać się do lekarza rodzinnego który po badaniu zdecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam