Swędzenie całego ciała w 11. tygodniu ciąży a świerzb

witam moja corka przyniosla swierzb ze szkoly jest w trakcie leczenia od paru dni i mnie swedzi cale cialo ?czy to moze byc swierzb jestem w 11 tygodniu ciazy czym moge sie smarowac ? czy moge octem

Szanowna Pani,
jest bardzo prawdopodobne ,że Pani również ma wspomnianą dolegliwośc. Sugeruję wizytę u lekarza pierwszego kontaktu,lub doktora prowadzącego Pani ciążę.Lekarz potwierdzi /lub nie/diagnozę i rozpocznie Pani właściwe leczenie.