Swędzenie i brązowe plamienie z pochwy – co to oznacza?

Witam!
Mam 29 lat. Dwa dni temu zauważyłam dziwne swędzenie pochwy. Towarzyszą temu brązowe upławy. Zdarzyło się to pierwszy raz. Myślałam, że to wcześniejszy okres. Jednak ten pojawi się dopiero za 4-5 dni. Próbowałam stosować lek o nazwie L*** (2 kapsułki: rano i wieczorem) - wcześniej mi pomagał. Smarowałam też pochwę maścią C***. Nic nie pomogło. Pochwa nadal swędzi i piecze. Towarzyszy temu dziwny, nieprzyjemny zapach.
Proszę o pomoc. Co to może być? Jak to leczyć? Czy to jest infekcja?
Dodam, że ostatnio pieściliśmy się z moim mężem (palce,język).Towarzyszył temu seks.
Pozdrawiam

Witam serdecznie!

Świąd okolic intymnych występuje zwykle w trakcie infekcji układu moczowo-płciowego lub w reakcji alergicznej na nowy kosmetyk, środek piorący lub inny czynnik uczulający. Ze względu na plamienie alergię można wykluczyć.

Konieczna jest zatem wizyta u ginekologa, który w trakcie badania pobierze posiew z kanału szyjki, by móc włączyć leczenie celowane.

Pozdrawiam