Swędzenie i łuszczenie się skóry

Czy ktoś z Państwa spotkał się z taką chorobą i czy jest jakiś sposób leczenia tej choroby skóry? Syn 16 lat od 4 lat ma tą chorobe, jest leczony przez dermatologów ale bez żadnej poprawy. Skóra schodzi z całego ciała i twarzy, ciało pęka, przez to syn bardzo cierpi. Nas nie stać dalej do specjalistów a my nie wiemy jak mu pomóc. Nadmieniam że syn urodził się z wieloma wadami i jest leczony przez wielu specjalistów( m.in nie ma jelita grubego). Zdjęcia http://bitly.pl/XTmZC

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie i jak najszybciej udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.