Swędzenie i pieczenie skóry pod napletkiem

Mam problem natury intymnej. Jestem mężczyzną, 26l., mam żonę, moją jedyną partnerkę. Problem dotyczy penisa, pojawiło się swędzenie i pieczenie skóry pod napletkiem, jest mocno zaczerwieniona oraz nadwrażliwy żołądź. Po jednym dniu objawów następnego dnia rano podczas porannej toalety spostrzegłem że w wyżej opisanym miejscu pojawił się biały nalot/maź. Czuć nie jakoś strasznie nieprzyjemny, ale słodkawy specyficzny zapach. Przemyłem wodą. Nie ma bólu, ale jest uczucie dyskomfortu. Pomocy?

Renata GrzechociĹska

Objawy sugerują infekcję grzybiczą, proszę udać się do lekarza w celu włączenia leczenia.