Swędzenie i zaczerwienienie okolic intymnych po leczeniu grzybicy pochwy

Leczyłam grzybicę pochwy zazywalam nystatyne i pinafucin maść! !!! Pytanie czy może być ze po pinafucin mam podrażnienia. Jestem po kuracji zaczęły siedzieć mnie narząd płciowych zewnętrzne i jest zaczerwienienie czy to os tej maści? ???? ?Teraz biorę ksltowaglunal i żel prowag.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Być może kuracja była nieskuteczna, proponuję ponownie udać się do lekarza.
Pozdrawiam