Swędzenie narządów płciowych partnerów po stosunku

Witam. Od pewnego czasu mamy z mężem problem. Po każdym stosunku, czy to w prezerwatywie czy też bez mamy swędzenie narządów płciowych. Mnie po kilku dniach smarując Clotrimazolum przechodzi, a mężowi wyskakują na penisie krostki (czerwone plamki), ma swędzenie i tez po kilku dniach przechodzi. Zaczęło to być męczące i pomyślałam, że mąż uczulił się na lateks. Kupiłam prezerwatywy silikonowe, ale problem nie minął. Ja robiłam wymaz z pochwy i nic nie wyszło - bakterie naturalne.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem nadwrażliwości na materiał prezerwatyw jak i wynikiem zakażenia. Sugeruję spróbować jeszcze innego materiału prezerwatyw.