Swędzenie nosa i zaskórniki u 30-latka

Witam od kilkunastu dni mam uciążliwy problem ponieważ swędzi mnie nos i niewiem jak sobie z tym poradzić, moge dodać ze w okolicy czubu nosa mam czarne kropki ,zaskurniaki czy cos takiego ,mialem je wczesniej zanim zaczeło mnie tak swędzić proszę o jakąś pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany świąd najpewniej ma podłoże alergiczne. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zleci właściwe leki.