Wydzielina z nosa po zjedzeniu lub wypiciu czegoś ciepłego

Witam, Kiedy zjem lub wypiję coś ciepłego "leci" mi z nosa, codziennie 3-4 razy muszę wydmuchać noc mimo że nie mam kataru. Kładać się spać nos się lekko przytyka mimo iż wcześniej wietrze pokój. Ciągłe chodzenie z chusteczkami jest uciążliwe, co mogę zrobić ?

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem reakcji alergicznej - szczególnie jeśli towarzyszy im wyciek ze spojówek lub przewlekłego zapalenia błony śluzowej nosa o charakterze wirusowym. Sugeruję wizytę u lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.