Swędzenie pochwy i biała wydzielina z niej

Dzień Dobry! Mam małe pytanie. Od dwóch dni boli, swędzi i piecze mię pochwa o dopiero dzisiaj pojawiła się biała wydzielin, przypominająca grudki zmieszane z wodą. Pojawiło się to po ostatnim stosunku z moim partnerem. Nie wiem co to może być?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Opisane przez Panią objawy najprawdopodobniej wskazują na grzybicę pochwy. Proponuję zgłosić się do ginekologa, który zaleci odpowiednie leczenie.