Biała gęsta wydzielina z pochwy przypominająca serek

Witam. Jestem dziewczyną, mam 17 lat. Od dwóch dni wydobywa się z mojej pochwy biała wydzielina przypominająca 'serek'. Tak właściwie zauważyłam to, kiedy mój facet pieścił mnie oralnie, wsadzając również swoje palce do środka.. Kiedy je wyjął, byłam w kompletnym szoku. Nie wiem co to może oznaczać, ponieważ, gdzie nie szukałam podobnego problemu, tam było jedynie prawdopodobieństwo grzybicy pochwy, jednak przy tym towarzyszy również uczucie pieczenia oraz swędzenie, u mnie natomiast nie ma tych objawów. Dodam jeszcze, że jestem kilka dni po okresie oraz w piątek byłam na grillu, na którym ostro sobie popiłam. Nie wiem czy alkohol może mieć z tym coś wspólnego, jednak chciałabym się tego dowiedzieć. Czy mógłby Pan/i powiedzieć mi co to może oznaczać?

Redakcja abcZdrowie

Witam.

1. Alkohol nie ma tu nic o rzeczy.
2.Biała gęsta wydzielina pojawia się naturalnie w trakcie cyklu. Jeśli jednak wydzielina o takim charakterze wystąpiła u Pani pierwszy raz, to najprawdopodobniej wynika z infekcji grzybiczej. Do innych objawów rzeczywiście zaliczają się swędzenie i pieczenie, ale nie zawsze wszystkie objawy występują u danej pacjentki. Proponuję wizytę u lekarza.