Swędzenie skóry pomiędzy pośladkami

witam mam28lat od dłuszego czasu szwedzi mnie skura miedzy poszladkami asz do jonder mam skure troche podrapanom jakie sąm preparaty dobre na zasuszenie ran po drapaniu urzywałem zasypke alenadalskura szwedzi sa jakieś preparty do kompieli i do smarowania bes recepty

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza rodzinnego . po badaniu będzie można zastosować odpowiednie dalsze postępowanie.