Swędząca skóra na całym ciele i krwawe wypryski

Witam. Problem polega na swędzącej skorze na calym ciele mimo regularnego mycia sie . pojawily sie krwawe wypryski zwłaszcza na nogach i na brzuchu w pasie bioder. ciezko powstrzymac odruch drapania. Co to jest jesli mozna wiedziec i jak to mozna leczyc. Nie mam czasu na wizyty w przychodniach bo pracuje 12 godzin na dobe. Z gory dziekuje za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć i prawdopodobnir rozzerzenie diagnostyki .proponuje udać się do lekarza dermatologa. po badaniu będzie można zastosować odpowiednie dalsze postępowanie.