Świąd i krew w okolicach odbytu

Witam mam 26 lat od jakiegoś czasu jak rozciągnę rękoma odbyt to widać zgrubienie prawej ścianki odbytu a w środku pojawia sie cypelek czerwony jak rozluźnie odbyt jak napreze to nie jest widoczny mam też swiad odbytu czasem i mało krwi w kale takie czasami małe kreski krwi nie wiem co to???

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Świeża krew w kale spowodowana jest krwawieniem z odbytu. Najczęstszą przyczyną są hemoroidy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu badania zaleci dalsze postępowanie.