Świąd odbytu u 37-latki

proszę o poradę co zrobić przy świądzie odbytu. stosuję czopki na hemorojdy ole świąd nie ustępuje dbam o higienę intymną swędzenie ujawnia się w szczególności wieczorem i w nocystępuje. Dbam o higienę intymną

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaostrzeniem choroby hemoroidalnej. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.