Świąd skóry, badania krwi a nerwica lękowa

Witam Pana. :) około półtorej miesiąca temu miałem badania krwi ( w tym na próby wątrobowe) wyniki wyszły okay, a teraz tak jakby odczuwam krótkotrwale dosłownie sekundowe szczypanie czy swedzenie skory, po czym lekkie palenie w mieśniach - niby stwierdzono u mnie nerwice lękową, czy mogę być spokojny o te objawy? Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.

Witam,
Jeżeli przyczyny natury biologicznej zostały wykluczone kompleksowymi badaniami medycznymi , opisane objawy mogą być objawami nerwicowymi. Proponuje podjąc osobisty kontakt z psychologiem lub lekarzem psychiatrą w celu przeprowadzenia pełnej diagnostyki
Pozdrawiam
Aleksandra Tyszka