Świąd skóry na głowie i pod pachami

Witam, mam problem se swądem skóry na głowie pod pachami pachwinami i na brzuchu,dodam że kiedys tak miałem i mi to przeszło, pozatym mam problemy z układempokarmowym oraz często chodzę na basen, czy może mieć to jakies powiązanie? pzdr

Witam,
może Pan wykonać podstawowe badania laboratoryjne w tym bilirubinę, AST i ALT.
Być może środowisko basenowe Pana uczula, ze względu na dość liczną florę bakteryjną i skład wody.
Może Pan przyjmować leki przeciwhistaminowe dostępne bez recepty w aptece przez kilka dni na próbę, jeżeli nie pomogą - proponuję wizytę u lekarza POZ
pozdrawiam!

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.