Zapalenie mieszków a podrażnienie skóry po goleniu

Witam, mam problem , po goleniu dostałem zaczerwienień wokół włosków, nie jestem pewien czy to zapalenie mieszków czy tylko podrażnienie skory. Nie wstępują zasnę ropne grodki , tylko zaczerwienienia. Czasami czuje swąd ale nic pozatym. Występują tylko w miejscu ktore goliłem. Liczę na rade dziękuje

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.