Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 3 5 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaczerwienienie nad ustami po goleniu

Witam, mam 18 lat, od jakiegoś roku mam pewien problem, otóż mam zaczerwienienia nad ustami i podejrzewam że to ma związek z goleniem się, staram się tego nie podrażniać, już wypróbowałem wiele specyfików łagodzących podrażnienia ale problem nie znika, Bardzo proszę o poradę.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Refundacja leków na łuszczycę

Łuszczyca to schorzenie skóry. Wymaga ona specjalistycznego leczenia. Jakie leki przyjmować przy łuszczycy? Czy są one refundowane? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o kosztach leczenia łuszczycy.

Witam, 1. przed goleniem dokładanie należy umyć całą okolicę mydłem 2. golenie proponuję wykonywać wieczorem 3. po goleniu na okolicę podrażnioną Belogent krem przez 7 dni potem co 2-3 dni. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy