Świąd stóp i mrowienie
Witam. Mam 20 lat. Od około 2 tygodni odczuwam świąd stóp, uczucie jakby mrówki chodziły mi pod skórą. Nie jest to bolesne, ale dość uciążliwe. Dodatkowo nasila się, wcześniej pojawiały się tylko w niektórych sytuacjach. Tłumaczyłem to nerwami. Teraz czuje cały czas takie uczucie jakby drętwiały mi stopy, głównie na sklepieniu ale też na kostkach i grzbiecie. Dodatkowo zauważyłem jakby naczynka na skórze pięt. Czego objawy to mogą być? Do jakiego lekarza należy się skierować? Proszę o odpowiedź.

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Poparzenia słoneczne
Witam,
może Pan włączyć suplementację magnezu,
mrowienie stóp może pochodzić od kręgosłupa i ucisku korzeni nerwowych.
Czy RTG kręgosłupa L-S było wykonywane? Są jakiekolwiek dolegliwości bólowe kręgosłupa?
Proponuję skonsultować się z lekarzem rodzinnym najpierw(podst. bad. lab.) , później możliwa wizyta u neurologa.