Świąd stóp po kąpieli

po kąpieli gdy przykryje stopy kołdra zaczynają mnie mocno swędzieć stopy czy są jakieś domowe sposoby na pozbycie się swędzenia ja podczas kąpieli używam tak zwanego pumeksu (szorstkiej kostki)lub pilingu do stóp ale to nie pomaga

Aleksander Ropielewski

Być może jest to podrażnienie przez płyny piorące w których pierze Pani pościel lub wynika to z popękanej skóry podeszw. Bez oceny stóp nie jestem w stanie jednoznacznie powiedzieć co może być przyczyną.