Swędzenie skóry po kąpieli

Witam. Mam pewien problem. Mianowicie po każdej kąpieli swędzi strasznie mnie skóra ( głównie ręce i nogi, czasem brzuch). Zmieniłam już płyny do kąpieli ale to nic nie daje. Obecnie używam BIAŁEGO JELENIA, ale on również nie pomaga. Znajomi mówią że to może być spowodowane kamieniem w wodzie. Proszę o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany świąd skóry jak najbardziej może być wynikiem twardej wody. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą dermatologiem. Warto także pomyśleć o próbie prowokacyjnej, tj. kąpieli w dwóch różnych miejscach, w wodzie o różnych stopniach twardości.