Co oznacza silny świąd stóp?

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu borykam się z pewnym problemem dotyczącym stóp. Raz na jakiś czas, szczególnie wieczorem, nagle zaczyna mnie boleśnie bardzo swędzieć - czy to bok pięty (od wewnętrznej strony) czy to w okolicach palców (od strony podeszwy, podbicia), czerwienieje i puchnie. Przeważnie do godziny czasu całkowicie znika, jakby nigdy nic się nie działo, tylko raz opuchlizna utrzymywała mi się przez trzy dni. Co to może być? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie