Świerzb i łuszczenie skóry

Witam pisałem już do wa dzisiaj a zapomniałem podkreślić jeden rzeczy mam świerzba lecze się novoscabinem octem dokucza mi to już ponad miesiąc od stóp aż po szyję wstaje dziś rano a tu pod okiem na czole zaczęło wychodzić kolejne cała głowa mnie swędzi dotego łuszczy mi się skóra i to dosyć mam 18lat myślałem że do głowy mi nie dojdzie to paskuctwo siwa plama koło czoła proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać sie ponownie do lekarza dermatologa i kierowac się jego zaleceniami.