Łuszczenie sie skóry i rany na twarzy

witam problem łuszczy mi się skóra koło nosa miedzy oczami na sierodku czoła mam czerona plamke i włuszach i nad członkiem w dwóch miejscach jak zdrapie nad członkiem to robi się rana smaruje kremem od dzisiaj cortopin 1% i do znowu powraca po jakims czasie co to może być i jak to wyleczyć kiedyś miałem taka fajna cere 3 lata temu co się stało proszę o pomoc na pewno znacie cos na to wiem ze jesteście madzy w tym i macie doswiaczenie

Magdalena StusiĹska

Najlepiej skonsultować się z lekarzem dermatologiem- na podstawie wyglądu zmian i badań postawi diagnozę i zleci odpowiednie leczenie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.