Szansa na odpowiednie ustawienie miednicy i zmniejszenie wady przy lordozie lędźwiowej

Witam, Mam 22 lata i poglebiona lordozę ledzwiową . Moje pytanie jest takie czy w moim wieku jest szansa na odpowiednie ustawienie miednicy i zmniejszenie wady lub zlikwidowanie poprzez rozciagniecie i wzmocnienie poszczegolnych miesni ? Pytanie moje stad gdyz wada z wiekiem moze sie poglebiac wiec czemu by nie mogla isc w druga strone (prawidlową ) mimo wieku . z Góry dziekuje i czekam na odpowiedz .

Witam,
jeśli nie ma istotnych dolegliwości towarzyszących takiemu obrazowi RTG to najlepszym rozwiązaniem będą dla Pana ćwiczenia na basenie.
Pozdrawiam