Ćwiczenia rozciągające przy lordozie lędźwiowej

Witam jestem 22 letnim chłopakiem i moim problemem jest poglebiona lordoza ledzwiowa . Moje pytanie jest takie czy w tym wieku moge zlikwidować ta wade przez ustawienie miednicy za pomoca rozciagania i cwiczenia poszczególnych miesni czy jest to mozliwe? Wiem ze lordoza z wiekiem moze sie poglebiac wiec czemu by nie mogla isc w druga strone (prawidlowa poprzez cwiczenia ) . z góry dziekuje i pozdrawiam .

Proszę się skonsultować z fizjoterapeutą, który dobierze odpowiednie ćwiczenia a następnie Pana ich nauczy i skontroluje czy wykonuje je Pan poprawnie ( to bardzo ważne by ćwiczenia wykonać poprawnie). Rehabilitacja na własną rękę może przynieść odwrotny skutek i pogłębić zmiany.