Szanse na ciążę a przyjęcie dwóch tabletek antykoncepcyjnych

Witam, Przez długi okres czasu (2 tygodnie z przerwami) zażywałam tabletki zwiększające stężenie estrogenu. Po 5 dniach zakończenia tabletek odbyłam stosunek. Niestety naczytałam się w internecie, że przyjęcie dwóch tabeletek antykoncepcyjnych może zmniejszyć szanse na ciążę, dwa dni przed oraz dzień po stosunku przyjęłam podwójną dawkę antykoncepcji. Czy istnieje szansa że antykoncepcja została obniżona ?

przyjęcie 2óch na raz tabletek anty nie podnosi ani nie obniża ich skuteczności, jedynie zwiększa ryzyko działania niepożadanego.