Szanse na ciążę po dwóch cięciach cesarskich, laparoskopii kamicy pęcherzykowej i niedrożności jelit

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy mam szanse na zajście w ciążę? Jestem po dwóch CC w odstępie dwóch lat oraz po laparoskopii kamieni na woreczku żółciowym która się nie udała i miała dodatkowo otwieranie brzucha. Po urodzeniu drugiego dziecka przez CC dostałam niepełnej niedrożności jelit, czy mam jeszcze mimo to szanse na dzidzie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Szanse na ciążę powinien określić specjalista ginekolog podczas bezpośredniego badania oraz po ocenie wyników badań dodatkowych.