Szanse na ciążę po usunięciu rogu macicy z powodu ciąży ektopowej?

Witam, czy po usunięciu rogu macicy z powody ciąży ektopowej w tymże rogu, jest realna szansa na normalną zdrową ciążę, jeśli tak to jaka? Wcześniej miałam kilka lat temu, wyłuszczenie mięśniaka z tylnej ściany macicy, poza tym żadnych infekcji czy zapaleń narządów rodnych. Jaka mogła być przyczyna takiej ciąży? Od lat borykam się z nieuleczalnym przez dermatologów trądzikiem i łojotokiem, czy może te zaburzenia mogły mieć wpływ na ciąże?

Lek. Tomasz Budlewski

raczej nie schorzenia powyzsze nie mialy wplywu na ciaze ektopowa./ co do ciaży zależy wszystko jaka wyglada pozostała cześć macicy po usunięciu poprzedniej ciąży. proponuję udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec.