Szanse na donoszenie ciąży

Witam.Dnia 7.10.2014 byłam na wizycie u Ginekologa.Według OM jest to 7 tyg 1 dz ciąży,według własnych obliczeń myślę że mogłam zajść między 5 a 7 września 2014.Pani Doktor zrobiła USG i powiedziała że pęcherzyk ciążowy ma dopiero 6 mm i jeszcze nic w nim nie widać :( a do tego zrobił się krwiak o wymiarach 2.6 cm na 1.6 cm.Dostałam luteinę dopochwowo 2x1 plus witaminy i Asmag 3x1.Zleciła badanie HCG i powtórzyć po 2 dniach i z wynikami przyjść na kolejną wizytę.Czy mam szansę donosić ciążę?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania orz oceny wszystkich badań nie jest możliwe określenie rokowania. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.