Szarpanie, mrowienie i pieczenie pod lewą piersią

pod lewą piersią sugerujące okolice serca występuje od kilku dni szczypanie.mrowienie pieczenie w środku organizmu powtarzające się z przerwami od kilkunastu sekund do kilku minut,Leczę sie na nadciśnienie pobieram leki tylko rano:coprestarium 10 mg 1/2 tabletki ibisoratio5 i indiks 1,5.kontrolowane ciśnienie mam w normie np 131/75 puls 57 mam 65 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić przyczynę należy wykonać badanie lekarskie. Bóle w tej okolicy mogą świadczyć o zawale serca. Proszę udać się do lekarza.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Pana objawy mogą być związane ze schorzeniem serca. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można jednak postawić diagnozy. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze właściwe postępowanie. Pozdrawiam.