Szczepienia noworodka o powrót do Anglii

Witam , mieszkalismy w Anglii ok9 lat tam urodzil sie nasz pierwszy syn i tam dostal wszystkie szczepionki teraz jestem w ciazy i od roku jestesmy tymczasowo w polsce i porod odbedzie sie w polsce lecz planujemy powrot do anglii jak najszybciej to bedzie mozliwe moje pytanie brzmi jak to bedzie wygladalo ze szczepionkami ?

Witam,
po porodzie w Polsce dziecko po Pani zgodzie otrzyma szczepienie przeciwko gruźlicy oraz WZW B w 1. dobie po urodzeniu.
Pozostałe szczepienia, w zależności od terminu Państwa wyjazdu - mogą odbyć się albo w Polsce zgodnie z obowiązującym kalendarzem szczepień na terenie naszego kraju lub w Anglii - o to musi Pani pytać w tamtejszej służbie zdrowia.

pozdrawiam