Szczepienie dziecka po porodzie

Dobry wieczór. . Za parę mc urodze.. chciałbym się dowiedzieć czy w szpitalu lekarze robią dziecku jakieś szczepionki. . Czy zapisze kiedy i jakie szczepionki należy zrobić dziecku? I czy szczepionki robić w szpitalu czy w przychodni? Bardzo proszę o odpowiedź .. ponieważ jestem w tym zielona

dziecko dostaje podstawowe szczepienia już w szpitalu , dostaje też książeczkę zdrowia dziecka gdzie zapisuje się wszystkie szczepienia wraz z planem kolejnych szcepień . Nad realizacja szczepień czuwa lekarz rodzinny.