Szczepienie przeciwko wściekliźnie

Witam, We wrześniu 2015 roku miałam serię 3 szczepień profilaktycznych przeciwko wściekliźnie wg systemu 1-7-21. Lekarz zarekomendował szczepienie przypominające po roku czasu tj. we wrześniu 2016. Niestety, nie mogłam go wykonać na czas. Czy gdybym poddała się szczepieniu przypominającemu teraz (czyli po 5 miesiącach od rekomendowanej daty), to czy dostałabymtylko jedną dawkę przypominającą, czy musiałabym przejść serię 3 dawek w odstępie 3 tygodni tak jak na początku, aby zachować odporność?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że tylko tą dawkę przypominającą. Proszę dać się do lekarza zlecającego po wyższą terapią