Szczoteczka soniczna a wypełnienia światłoutwardzalne

Witam, niedawno kupilem soniczna szczoteczke do zebow (model Philips Sonicare HX9332/04 Diamondclean), jednak na forach pojawiaja sie opinie, ze osoby ktore posiadajace wypelnienia swiatloutwardzalne nie powinny jej uzywac (ani zadnej innej sonicznej), poniewaz grozi to ich wypadnieciem lub uszkodzeniem. Czy to prawda? Sam posiadam kilka plomb a szczoteczki uzywam kilka dni, takze chcialbym to skonfrontowac. Dziekuje za odpowiedzi

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej może Pan używać szczoteczki sonicznej. Nie ma powodów do niepokoju. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem dentystą podczas najbliższej wizyty.

To jakaś piramidalna głupota , zwłaszcza ,że niemal wszystkie wypełnienia na świecie to światłoutwardzalne , jaki sens byłoby wyprodukowanie urządzenia ,którego większość nie może używać. Pozatym to i tak głupota