Szczypanie i pieczenie oczu a możliwe przyczyny

Witam od jakiegoś czasu w pracy wieczorem i w nocy szczypią mnie oczy i zjawią do tego dochodzi później widzenie przez mgłę czasem przechodzi szybciej a czasem dłużej nie wiem czy to jest spowodowane przemęczeniem czy słabszym wzrokiem dodam że nie noszę okularów czy może to coś poważniejszego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza okulisty.