Szeroki palec u stopy

Dzień dobry. Moim problemem jest pierwszy palec od wewnętrznej strony stopy. Jest szeroki, wygląda jak dwa zrośnięte ale jest ich 5. Przede wszystkim chciałabym się dowiedzieć, czy da się z tym cokolwiek zrobić ? Jest to nie tylko problem ze względów estetycznych ale także straszne utrudnienie w normalnym funkcjonowaniu, ponieważ stopa jest szeroka i trudno jest mi kupić buty, a jeśli już wcisnę w jakiekolwiek stopę to niemal zawsze "gryzą". Do kogo się zgłosić? Bardzo proszę o pomoc i poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się od lekarza ortopedy lub lekarza chirurgii plastycznej. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.