Szewska klatka piersiowa a jej zniwelowanie

Posiadam Klatkę szewską (dziura w klatce) czy jest jakiś sposob na zakrycie tego? wyeliminowanie jej? nie jest ogromna, ale mała też nie jest. Prosze o odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak, oczywiście istnieją obecnie zabiegi zmniejszające widoczność wady. Proponuję udać się do lekarza chirurga plastycznego, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie. Przy występowaniu problemów z oddechem lepiej będzie udać się do chirurga klatki piersiowej.