Szumy uszne a ryzyko wystąpienia guza w obrębie mózgu

Witam mam 26 lat od 3 lat zmagam się z szumami usznymi.miałam robione EKG,ukg,przepływ żył,zdjęciem kręgów,TK głowy i TK piramid kości skroniowych oba bez kontrastu bo obawiali się dużych powikłań niskie ciśnienie,astma.bralam betaserc,cavinton bez poprawy.dziś miałam kolejne badanie słuchowe wszystkie audiometrie ,tympanogram wszystko dobrze wyszło jak wyżej wymienione wyniki.czy jest możliwość że to może być guz ,czy po 3 latach były by inne objawy także?

Nie masz guza, jesteś na to za młoda. Masz po prostu za niskie ciśnienie krwi. Odstaw wszystkie te leki bo one jeszcze bardziej obniżają Twoje i tak niskie ciśnienie. Nie chodź już po lekarzach bo każdy z nich chce Ci pomóc i pisze coraz to nowe a w zasadzie takie same leki tylko o innej nazwie. Podnieś sobie ciśnienie krwi. Pij dużo kawy jeżeli masz zdrowy żołądek. Idź na siłownię, fitness, biegaj, rowerek, pływalnia itd...Zimny prysznic rano! Spacery bez celu i na luzie.