Szybkie oddawanie moczu po zażyciu tabletek antykoncepcyjnych

mam takie pytanie zażyłam tabletkę antykocepcyjną i zaraz poszłam oddać mocz i wydaje mi się że wyleciała mi razem z moczem tabletka czy to możliwe??proszę pilnie o odpowiedż bo nie wiem co robić?? Daria

Witam. Opisana sytuacja nie jest możliwa. Pani obawy prawdopodobnie mają charakter psychogenny.