Szybkie zmęczenie, ospałość

Witam. Chciałam prosic o porade. Od pewnego czasu czuje sie bardzo słabo, szybko sie mecze, zasypiam nawet nie wiem kiedy, jestem ospała, wszystko leci mi z rak, nie potrafie sie na niczym skoncetrowac, szwankuje mi pamięć. Bardzo przeszkadza mi to w funkcjonowaniu na codzien. Bylam na wynikach oto one: cholesterol całk 220,WBC 6,5, RBC 3,92, HGB 12, HCT 36,2PLT 267,cieżar wl mocz 1,030 ciala ketanowe - slad. Mam 26 lat, 180cm, 80kg. Do tego zaczely sie nocne ataki bolu pod lewym zebrem.

Witam,
badania są prawidłowe. Polecam za kilka miesięcy powtórzyć stężenie cholesterolu, ale z wszystkimi frakcjami (LDL, HDL, TG).
Z uwagi na objawy, powinno być jeszcze zrobione stężenie TSH i glukozy.

Pozdrawiam
Agnieszka Nowak-Musiej

Jeśli wykluczone zostaną przyczyny medyczne (i tylko pod takim warunkiem), warto skonsultować się wówczas z psychologiem, psychoterapeutą i zbadać podłoże psychosomatyczne takiego zachowania. Permanentne zmęczenie może być również oznaką pogorszonego funkcjonowania psychicznego, należy w terapii odkryć tego przyczynę.