Szyjka macicy w 34 tc
Czy szyjka macicy w 34 tc przepuszczajaca jeden palec majaca 34mm to znaczy ze jest ok? Takie slowa usłyszałam od lekarza podczas badania w szpitalu byłam przyjęta z plamieniem i skurczami macicy.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Ciężko ocenić Po takim opisie. Nie wiem co dla lekarza wykonującego badanie oznacza "przepuszczająca jeden palec". Długość szyjki jest prawidłowa.
Pozdrawiam.