Szyjka macicy w 34 tc

Czy szyjka macicy w 34 tc przepuszczajaca jeden palec majaca 34mm to znaczy ze jest ok? Takie slowa usłyszałam od lekarza podczas badania w szpitalu byłam przyjęta z plamieniem i skurczami macicy.

Piotr Pilarski

Ciężko ocenić Po takim opisie. Nie wiem co dla lekarza wykonującego badanie oznacza "przepuszczająca jeden palec". Długość szyjki jest prawidłowa.

Pozdrawiam.