Szyjka zgładzona oraz rozwarcie na 2 cm

W 34/35 trafiłam do szpitala z skrócną szyjką. Wypuścili mnie po 2 tyg z zgładzoną szyjką i receptą na 2x1 luteiną ( w szpitalu dawali mi 2x2). Teraz dokładnie jestem w 37 tydz i 2 dni. Dziś miałam wizytę i szyjka zgładzona plus rozwarcie na 2 cm i dzidzia mocno napiera główką. Zapomniałam z wrażenia zapytać lekarza o luteinę. Czy mogę ją odstawić już całkowicie czy lepiej brać 1x1 przez 2-3 wieczory?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie znam dokładnego przebiegu Pani ciąży i zalecam udać się na ponowną wizytę celem konsultacji. Pozdrawiam