Tabletki 2 miesiące po

Jak działają tabletki 2 miesiące po. Jakie są skutki ich brania? Kiedy można je brać? Jakieś informacje o tych tabletkach.

Redakcja abcZdrowie

Jeśli dobrze zrozumiałam pyta Pani o doustną antykoncepcję. Takie preparaty zawierają sam progestagen lub jego połączenie z estrogenami. Głównym wskazaniem do ich stosowania jest zapobieganie ciąży przez zwiększanie gęstości śluzu szyjkowego i hamowanie owulacji. Bardziej precyzyjnych odpowiedzi udzieli Pani lekarz prowadzący, w zależności od rodzaju preparatu jaki Pani aktualnie stosuje. Proponuję także zapoznać się z treścią z ulotki dołączonej do opakowania.