Tabletki antykoncepcyjne a wypróżnianie się

Stolec a pigułki tak sie zastanawiam bo biore tabletki o 8 rano a poł godziny pozniej byłam w toalecie ale nie była to biegunka, wiec raczej nie mozliwe zebym tabletke tak szybko wydaliła? nie wiem co mam zrobic... prosze o pomoc

Robert Markowski Ginekologia

Wszystko jest w porządku. Jeżeli to Panią martwi proszę przejść na przyjmowanie tabletki wieczorem.( od następnego opakowania)

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zażycie leku nie ma związku z oddawaniem stolica. Wszystko jest w porządku.